Komputer w pracy magazyniera

W polskiej możliwości dostają się jedynie dobre i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w terminie pracy, ochrona pracy i funkcjonalność obsługi są tutaj na doskonałym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki użyciu wysokiej jakości składników, technicznie ulepszają formę i stały postęp w zasięgu technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W naszym szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz i specjalistyczne również bardzo korzystne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o wielkości od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o każdym kształcie oraz wszystkimi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i ściągają je w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie fakty są odpowiednie do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych dodatkowo są optymalnym narzędziem do czynienia czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te brane są przy zasysaniu znaczniejszych zawartości suchego produktu z dużych przestrzeni. Zostały stworzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Cieszymy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz budynków we całych gałęziach przemysłu. Planujemy i osiągamy i instalacje dla pyłów wybuchowych.