Sklep miesny orzesze

Wizytówką sklepu mięsnego, lub te sklepu bawiącego się sprzedażą nabiałów, w niniejszym serów jest doskonale skrojony wybór, który przyciąga wzrok mężczyzn w sklepowych witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zapraszają do zakupów, a wraz dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

kasa fiskalnaDobre i sprawdzone kasy fiskalne - sklep internetowy Polkas Kraków

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do cięcia zarówno wędlin, jak również serów. Istnieją to tradycyjne krajalnice grawitacyjne, jakie stały wyposażone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta dodatkowo urządzona jest w kanał drenażowy, a ponadto podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą być oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wiele ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają zarówno na precyzyjne kiedy i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a i serów. Idealnie nadaje się do krojenia takich wyrobów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Oraz w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a także możliwość zapisu sposobu ich wyrównywania w postaci programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego artykułu do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została zrobiona z najszerszej jakości materiałów, i konkretnie z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwalają na dostosowanie pracy do konkretnego produktu. Dodatkowo wyposażona jest w stół przeznaczony do przechowywania pokrojonych plasterków.